تورهاي طبيعت گردي
تورهاي شاد طبيعت گردي آژانس مهرانديشان


رامسر نگين مازندران است.نگين شمال ايران...
جاذبه هاي طبيعي رامسر زيبا و كم نظير است از اين رو چون لولوء در شمال ايران ميدرخشد.رامسر با قرارگيري در حاشيه ي جنگلي شمال و درياي خزر از آب و هواي مطبوع و چشم اندازي بكر برخوردار است.در ادامه به مهم ترين جاذبه هاي توريستي رامسر اشاره ميكنيم:

در سفر به رامسر از كجا ديدن كنيم؟

 

جنگل هاي دالخاني:

اگر 30 كيلومتر از رامسر عبور كنيد به دالان بهشت مي رسيد. اينجا جنگلهاي دالخاني هست. در مسير جاده ييلاق جنت رودبار قرار گرفته است. پوشش گياهي متراكم ، درختان در هم تنيده و بلند ، حيوانات آزاد و رها در طبيعت از ويژگي هاي بارز اين جنگل است. جنگل هاي دالخاني از زيبايي هاي شمال ايران است.اگر در فصل تابستان به اينجا سفر كنيد امكان كمپينگ نيزز برايتان مهياست.

 تله كابين رامسر:
اگر تجربه ي دلنشين تله كابين سواري رامسر را داشته باشيد بي شك نمايي از اين بهشت را نظاره كرده ايد.اين خط انتقالي يكي از زيباترين خطوط انتقالي دنيا به شمار ميرود. بر فراز تله كابين رامسر از يك سو نماي زيبايي از درياي خزر رخ مي نمايد از يك سو جنگل هاي سرسبز و از يك سو شهر رامسر.از آنجا كه لذت تله كابين سواري زياد است در

فرصتي براي استفاده از تله كابين رامسر به گردشگران داده ميشود.


روستاي جواهر ده:

روستاي جواهر ده از توابع دهستان سخت از شهرستان رامسر است.در گذشته مردم رامسر براي رهايي از گرماي رامسر به منطقه ييلاقي جواهر ده تغيير مكان ميداده اند و در زمستان مجددا به رامسر بازميگشته اند.
در مسير رسيدن به جواهرده ، پيچ و خم جاده ي جنگلي آن هوش از سرتان ميبرد.چشمه ها و آبشارها از زيبايي هاي مسير رسيدن به اين روستاست.

يكي از چشمه هاي پربازديد جواهر ده در انتهاي روستا و در كنار تخت سنگي واقع شده است ميتوانيد در تور شمال از اين چشمه ديدن كنيد و از گواراي آب آن نوش جان نماييد.

بوستان جنگلي صفارود:

اين پارك جنگلي از جمله پارك هاي جنگلي طبيعي ست كه بدون دخالت انسان شكل گرفته است.در كيلومتر 9 جاده جواهر ده منطقه ايست در دره و مجاورت رود صفا رود كه بازديد از آن در سفر به شمال خالي از لطف نيست.

تور رامسر و تور نمك آبرود به صورت تركيبي در تمام طول سال توسط آژانس مهرانديشان برگزار مي شود. در تور نمك آبرود 3 روزه گشت رامسر در برنامه ي روز دوم برگزار مي شود.

تورهاي شمال بيشتر به صورت تورهاي خانوادگي برگزار مي شود ولي هدف آن ايجاد محيطي شاد در هواي دلچسب شمال است.پس هنگام شركت در تور نمك آبرود لبخند را فراموش نكنيد.

تورهاي ايرانگردي مشابه تور رامسر از آژانس مهرانديشان:

تور نمك آبرود
تور سرعين اردبيل آستارا
تور ماسال
تور جنگل ابر
تور ماسوله
تور فيلبند
تورلرستان
تور قلعه رودخان
تورگلستان
تور شيراز
تور كوير مصر
تور كوير كاراكال
تور كوير مرنجاب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: تور ساحل و جنگل گيسوم
[ ۲۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۸:۵۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

تور كوير مصر

كوير از زيباترين جاذبه هاي گردشگري است كه سكوت و آسمان پاك و پر ستاره اش آن را به متفاوت ترين منطقه گردشگري در ايران تبديل كرده است. از آنجا كه آب و هواي اقليم كويري گرم و خشك است در فصل تابستان و بهار سفر به آن با دشواري هاي بسياري همراه است و عموما گردشگران اين فصول را براي سفر به كوير انتخاب نميكنند، اما در فصل پاييز و زمستان با شروع سرما اين منطقه روزها داراي آب و هواي معتدل و در شب كمي رو به سردي مي رود از همين رو عقيده ي همگان بر آن است كه پاييز و زمستان فصل سفر به كوير است.

از بين تمام كويرهاي ايران پيشنهاد ميكنيم كوير مصر را از دست ندهيد... نام آن براي اولين بار كمي عجيب به نظرتان مي رسد و به نظر مي رسد در كشور مصر واقع شده باشد! اما بر خلاف نامش كوير مصر بخشي از كوير مركزي ايران است.عليت نامگذاري اين روستا به اين نام از اين قرار است كه شخصي به نام يوسف كه از اهالي اين روستا بوده است براي رسيدن به آب و آباداني اين روستا تلاش هاي زيادي كرد و موفق به حفر يك چاه و قنات در اين منطقه شد كه به همين دليل اين روستا را چاه دراز ناميدند و چون خود يوسف به اين نام علاقه نداشت به مرور زمان آن را مصر نام نهادند كه تمثيلي دارد به داستان حضرت يوسف كه باعث آباداني مصر شد.اكنون حدود صد سال از تاسيس روستاي مصر گذشته است و اين روستا از زيباترين مناطق كويري ايران است كه هر ساله گردشگران زيادي را به سمت خود مي كشاند و به جرات مي توان گفت كوير مصر اولين كوير گردشگر پذير ايران است و تعداد گردشگران و توريست هاي ورودي به آن بيش از ساير كويرهاي ايران است.

جاذبه هاي ديدني كوير مصر:

تور كوير مصر

درياچه نمك

اين درياچه كه در منطقه خور واقع شده است بزرگترين درياچه نمك فصلي ايران است.قطر ارتفاع نمك در اين درياچه نسبت به درياچه هاي مشابه بسيار كم و در حدود  تا  سانتي متر و نازك است علت آن نيز حركت سفره هاي آب شور زيرزميني است كه مانع شكل گيري نمك مي شود. تماشاي غروب در اين منطقه وسيع با زمين هاي بريده بريده كه تداعي كننده ي يون نمك است از علاقه مندي هاي گردشگران تور كوير مصر است.

تور كوير مصر

آبشار و دهكده نمكي

آبشار نمكي (پتاس) تنها نمونه در جهان است كه در روستاي خور و بيابانك و در نزديكي درياچه نمك در دهكده نمكي واقع شده است. همچنين دهكده نمكي از جاذبه هاي مورد بازديد در تور كوير مصر است كه در اينجا كمتر راجع به آن سخن ميگوييم تا علاقه مندان به تور كويرگردي با سفر به اين منطقه لذت بيشتري را تجربه كنند.

تور كوير مصر

رمل ها و تپه ماسه هاي شني

اين تپه ها در سراسر كوير به چشم ميخورند اما تپه ماسه هاي روستاي مصر براي گردشگران خاطره ساز است. غلت زدن روي اين رمل هاي شني و لمس شن هاي نيمه گرم كوير در زمستان به شدت لذت بخش است.

همچنين امكان سافاري كوير و موتور سواري اي تي وي و شتر سواري نيز در اين منطقه فراهم است.

تور كوير مصر

نخلستان سوخته و چشمه دكتر فيش

نخلستان سوخته را درختان نخل خشك و فاقد بار پوشانده است. در انتهاي اين نخلستان عجيب به چشمه اي ميرسيد كه ماهي هاي آن براي پاكسازي پوست از باكتري و قارچ بسيار مفيد هستند. گردشگران با رسيدن به اين چشمه پاهاي خود را در آن فرو ميبرند و علاوه بر آنكه خنكي اين آب زلال در جانشان نفوذ ميكند ماهي ها گرد آنان ميچرخند و چوست را از ميكروب پاكسازي ميكنند به همين دليل آن را چشمه ي دكتر فيش مي نامند.

 

براي سفر به كوير مصر حتما از راهنمايان محلي كمك بگيريد تا در اين مسير سردرگم نشويد. درصورت امكان مي توانيد از تورهاي كوير مصر كه تحت نظر آژانس هاي مسافرتي برگزار مي شود استفاده نماييد تا مجموعه خدمات ترانسفر ، اقامت ، وعده هاي غذايي و گشت هاي شما توسط ليدر محلي و با كيفيت بالاتر اراثه شود.

آژانس مهرانديشان در فصل پاييز و زمستان تا فروردين ماه هر سال تورهاي كويرگردي را اجرا مي نمايدو قيمت تور كوير مصر نسبت به آژانس هاي ديگر بسيار مناسب در نظر گرفته شده است. همچنين تور كوير مصر در هتل نيز براي كساني كه حساسيت شخصي روي كيفيت اقامتگاه دارند در تاريخ هاي محدود اجرا ميگردد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۲۲:۰۵ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

كوير مرنجاب در شمال شهرستان آران و بيدگل و در استان اصفهان واقع شده است.از زيباترين نقاط كويري ايران است.از نظر پوشش گياهي و جانوري بسيار غني ست و تصور شما از كوير كه منطقه اي بي آب و علف است را بهم ميريزد. عمده پوشش گياهي اين منطقه درختان گزو تاق و شورپسند است.

از پوشش جانوري آن حيواناتي نظير گرگ و كفتار و روباه شني ، گربه شني و 21 قلاده يوزپلنگ به روايت ساكنان اين كوير مي توان نام برد.

انتخاب نام كوير مرنجاب را شاه عباس صفوي انجام داده است نام ان برگرفته از كاروانسرايي است كه در اين منطقه بر سر راه جاده ابريشم كه مسير تردد تجار بود.

جاذبه هاي گردشگري كوير مرنجاب:

در تور كوير مرنجاب از جاذبه هاي زير بازديد خواهيد كرد كه در ادامه توضيحات كوتاهي درباره هر يك ارائه ميدهيم.

تپه ماسه هاي شني: راه رفتن و غلت زدن روي اين تپه ها از لذت بخش ترين تفريحات طبيعي كوير مرنجاب محسوب مي شود . گرماي آن لذت بخش است.

چاه تاريخي دستكن: از ديگر جاذبه هاي ديدني كوير مرنجاب كه در اكثر تورهاي يك روزه كوير مورد بازديد قرار ميگيرد.اين چاه در شرق كوير مرنجاب واقع شده است و آبشخور شترهاي متعلق به كاروانها بوده است.

كاروانسرا مرنجاب (شاه عباس): موسس اين قلعه شاه عباس صفوي بوده است. اين كاروانسرا در مسير راه ابريشم بوده است و تجار براي سفر به خراسان و ري اصفهان از اين جاده عبور ميكردند و هدف آن حفاظت و امنيت توسط سربازان نگهبان و استراحت كاروانها در اين كاروانسرا بوده است.

قلعه مرنجاب: اين قلعه كه در درياچه نمك واقع شده است به دستور شاه عباس ساخته شده است چرا كه تا آن زمان تاسيسات نظامي در كوير وجود نداشت اما به دليل وسيع بودن منطقه كويري و امكان هجوم بيگانگان شاه عباس براي حراست از اين منطقه قلعه مرنجاب را براي انباشتن تاسيسات نظامي تاسيس كرد.

قنات: قنات كوير مصر در كنار خود بركه بزرگي از آب شيرين به وجود آورده است كه براي گردشگران جذاب است.

سفر به كوير مرنجاب از اين رو كه در نزديكي تهران است و زمان سفر را براي اهالي تهران كوتاه ميكند در خور اهميت است. آژانس مهرانديشان هر ساله تور كوير علي الخصوص كوير مرنجاب را به صورت ويژه و با امكانات متمايز از ساير آژانس ها برگزار مي نمايد. براي كساني كه به دنبال تور 1 روزه كوير هستند كوير مرنجاب تنها گزينه ي سفر است.

راه هاي سفر به كوير مرنجاب:

براي سفر به كوير مرنجاب سه مسير به كويرگردان پيشنهاد مي شود:

1- از مسير شهرستان آران و بيدگل به سمت مسير خاكي كوير مرنجاب كه بيشتر تورهاي گردشگري از اين مسير سفر ميكنند.

2-مسير پارك ملي كوير از پيشوا به سمت مباركه و كاروانسراي سفيد آب و به مرنجاب ختم مي شود.

3-مسير آران و بيدگل به سمت كوير ابوزيد آباد و از ان به سمت كوير مرنجاب

كوير ابوزيد آباد سومين كوير پر تقاضا در ايران است كه سفر به آن در چند سال اخير بيشتر شده است.

قيمت تور كوير آژانس مهرانديشان نسبت به ساير آژانس هاي مسافرتي با هدف رونق صنعت ايرانگردي و گردشگري مناسب تر ارائه ميگردد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: تور كوير مصر
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۴۸:۲۵ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

روستاي بياضه

روستاي بياضه از توابع بخش خور و بيابانك در استان اصفهان است. اين روستا داراي بافت سنتي و معماري خاص مناطق كويري مي باشد از اين رو گردشگران زيادي به سبب بازديد از اين روستا راهي اين منطقه مي شوند.مزيت دوم اين روستا قرارگيري آن در منطقه كويري استان اصفهان و مجاورت با كوير مصر است از همين رو شتر سواري و رمل نوردي از جاذبه هاي گردشگري تور كويرگردي در روستاي بياضه است.وجود نخلستان هاي متعدد در اين روستا سومين جاذبه ي گردشگري آن به حساب مي آيد.

آژانس مهرانديشان با برگزاري تور كوير مصر در هتل ميزبان شما در منطقه زيباي روستاي بياضه است. هتل يه تا در اين روستا واقع شده است و از همين رو اگر قصد سفر به كوير را داريد اين مطلب شما را با روستاي بياضه كه به آن سفر ميكنيد آشنا خواهدكرد.

در اطراف اين روستا زمين به رنگ سفيد است كه به احتمال زياد در اثر وجود نمك در سطح زمين به اين شكل در آمده است شايد به همين دليل است كه اين روستا را بياضه (بياض=سفيد) ناميده اند.

ارگ بياضه

ارگ بياضه: از خصوصيات بارز اين روستا وجود ارگ , قلعه ، معماري سنتي زيبا و نخلستان هاست كه توجه گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي را به خود جلب كرده است. ارگ بياضه مربوط به دوران ساسانيان مي شود. از ويژگي هاي جالب آن اينست كه اين قلعه در دو طبقه بنا شده است يك طبقه روي زمين و يك طبقه ي آن زير زمين قرار دارد. سيستم تهويه اتاق هاي زيرين در طبقه پايين نشانگر معماري متبحرانه آن دوران بوده است.در مجموع اين ارگ داراي 700 اتاق بوده است اگرچه طبقه زيرين به مرور زمان نشست پيدا كرده و از بين رفته است. از اين ارگ در دوران حكومت اسماعيليه به عنوان قلعه حسن صباح و يارانش استفاده مي شده است.در سفر به كويرمصر اين جاذبه ي گردشگري را فراموش نكنيد!

شايد اينكه اين اثر تاريخي در سال 1380 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيد را بايد مديون اهالي اين روستا و تدبير جالبشان براي حفظ اين اثر دانست آن ها صد سال پيش هر يك از اتاق هاي اين قلعه را پشت قباله ي دختران روستاي بياضه انداخته اند تا به اين ترتيب به حفظ و نگهداري آن كمكي كرده باشند. كساني كه داراي اوضاع اقتصادي بهتري بودند اتاق هاي بالا و كساني كه در مرتبه ي پايين تري از لحاظ اقتصادي قرارداشتند اتاق هاي پايين را به دختران خود واگذار كردند.

مساجد تاريخي اين روستا اغلب در زمان حكومت صفويه بنا نهاده شده اند. اما قديمي ترين مسجد اين منطقه به نام مسجد بياضه حدود هزار سال قدمت دارد. اتصال دو رشته قنات شور و شيرين از شگفتي هاي حفر قنات در اين منطقه بوده است كه به دوران حكومت زنديه باز ميگردد.

معماري زيباي خانه هايي كه در نزديكي نخلستان هاي روستاي بياضه قرار گرفته اند گردشگران زيادي را همه ساله در فصل پاييز و زمستان براي بازديد به اين منطقه ميكشاند. خانه ها از خشت و گل ساخته شده اند. طاق و ايوان هاي تابستانه از ويژگي هاي معماري خانه هاي اين منطقه است.اگر در تور كوير مصر به اين منطقه نيز سري زديد پياده روي روي رمل هاي شني اين منطقه را از دست ندهيد.

اگر علاقه مند به تور كويرگردي هستيد تور كوير مصر را از دست ندهيد.آژانس مهرانديشان با افتخار در اين سفر همراه شماست. سفر به كوير روحتان را تازه ميكند خيالتان را پرواز مي دهدو با فكر آزاد پس از يك سفر جذاب به شهر خود باز خواهيد گشت و فقط خاطره ي زيباي كوير و شب هاي اسرارآميزش شما را هر سال به سمت خود مي كشاند.

خواه اين تور را در كوير مصر تجربه كنيد خواه در تور 1 روزه كوير مرنجاب بي شك هر دو حس و حالتان را خوب ميكند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۱۶:۲۵ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]


دره گلستان:

يا همان دره ي آلوارس از دره هاي شرقي رشته كوه سبلان است.اين دره از شمال غرب به جنوب شرق كشيده شده است.درياچه هاي يخچالي زيادي در اين دره وجود دارد كه نشان از فعاليت گسترده يخچالي پس از يخبندان است و سبب سرسبزي و روييدن سبزه زار در اين دره گشته است.

به دليل وجود آبگيرها اين دره را قزل گل لر يا آبگيرهاي طلايي نيز ميخوانند.

در سفر به سرعين مي توانيد از اين منطقه ديدن فرماييد .در دره گلستان يك چشمه آبگرم معدني ست كه فاقد استخر مي باشد.همچنين پيست اسكي آلوارس در زمستان ها مقصد گردشگران براي تفريحات اسكي و زمستانيست. اگر در سفر به سرعين حتي در فصل تابستان به اين منطقه ي كوهستاني سفر كرديد حتما تجهيزات مه و برف را همراه داشته باشيد.

دره گلستان و پيست اسكي آلوارس تنها يكي از جاذبه هاي ديدني سرعين است. سرعين جاذبه هاي ديدني بسياري دارد  البته بيشتر شهرت آن به آبگرم هاي معدني سرعين است كه خاصيت درماني هر كدام متفاوت از ديگري ست و براي بيماري هاي پوستي ، استهواني ، روماتيسم و بيماري هاي عفوني و طيف گسترده اي از بيماري ها قابل استفاد ه است.

تور سرعين هر سال در فصل تابستان امار بيشترين سفر بين مقاصد گردشگري را از آن خود ميكند. تور سرعين در فصل تابستان برگزار ميشود تا گردشگران از آب و هواي گرم بيشتر نقاط ايران به اين شهر خوش آب و هوا سفر كنند.اگرچه سفر در بهار نيز حال و هواي خاص خودش را دارد. اگرچه سرعين در فصل بهار سردتر است اما شكوفه هاي گل و سرسبزي فوق العاده ي آن چشمگير است.

آژانس مهرانديشان تور سرعين اردبيل آستارا را به صورت تركيبي اجرا مي نمايد و از تمام جاذبه هاي اين سه شهر متوالي بازديد به عمل مي آيد. در سرعين از آبگرم سرعين ، كنسرت ها ي شبانه ، مراكز خريد ، درياچه شورابيل ، بقعه شيخ صفي الدين اردبيل ، ويلادره و جنگل فندقلو بازديد مي شود و در آستارا از بازارچه مرزي آستارا كه از زيباترين و بهترين بازارچه هاي مرزي ايران است ديدن ميكنيد و در راه سفر به سرعين كه از جاده گيلان ميگذريد از ساحل و جنگل گيسوم نيز ديدن مي نماييد.

تور سرعين به صورت تور سه و نيم روزه اجرا ميشود. در تور سرعين دو شب اقامت شما در هتل هاي مركز شهر تدارك ديده مي شود. هتل دربار و هتل رضوان سرعين از هتل هاي طرف قرارداد آژانس مهرانديشان مي باشند كه از پر طرف دار ترين هتل هاي سرعين هستند و رضايت مشتريان را جلب نموده اند.در تور سرعين اردبيل آستارا بهترين رستوران سرعين به نام رستوران فرزاد با طعم لذيذ كباب ها و دوغ محلي اش توسط آژانس مهرانديشان براي يك سفر با كيفيت به سرعين رزرو مي شود.

تلاش تيم طبيعت گردي آژانس مهرانديشان برگزاري هرچه بهتر تورهاي ايرانگردي و بالابردن سطح كيفيت خدمات محلي ست.

براي شركت در تور سرعين  آژانس مهرانديشان به دو صورت ميتوانيد اقدام نماييد يا تور هوايي سرعين كه به صورت انفرادي برگزار مي شود، يا تور گروهي سرعين كه بيشتر اين نوع تور تحت عنوان تور طبيعت گردي اطلاق مي شود.

براي اطلاع از قيمت تور سرعين و رزرو تور سرعين مي توانيد از طريق لينك زير اقدام نماييد:

تورهاي تابستانه مشابه تور سرعين اردبيل آستارا از آژانس مهرانديشان:

تور لرستان

تور ماسال

تور جنگل ابر

تور نمك آبرود

تور شمال

تور گلستان

تور رفتينگ

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۸:۵۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

يكي از گشت هاي تور سرعين مربوط به آستارا مي شود. آستارا در بين راه سفر به سرعين است. كه منطقه اي سرسبز در استان گيلان است، مرز بين گيلان و جمهوري آذربايجان است ازين نظر يكي از شهرهاي مهم كشور محسوب مي شود. بازارچه ي مرزي آن يكي از مراكز مهم خريد مردم است كه در سفر هم به عنوان يك جاذبه گردشگري محسوب مي شود.طبيعيست آستارا از انجا كه در استان گيلان واقع شده است با توجه به ميزان زياد بارش هاي ساليانه از آب و هوايي مرطوب برخوردار است و از آنجا كه در امتداد كوهاي سبلان قرار گرفته است و خود نيز شامل رشته كوه ها و دشت هاي زياديست خنكي مطلوبي دارد و هواي ان شرجي و آزاردهنده نيست.
معرفي جاذبه هاي ديدني آستارا

آبشار لاتون:
اين آبشار در شهرستان آستارا با 105 متر ارتفاع بلندترين آبشار ايران است.اين آبشار از مرتفع ترين كوه منطقه آستارا يعني اسپيناس سرچشمه ميگيرد.اين كوه 2105 متر ارتفاع دارد و پس آب آبشار پس از سرريز شدن به 3 حوض بزرگ و 3 آبشار به ارتفاع 10 متر ميريزد و پس از عبور از آن به رودخانه لونديل كه هفده كيلومتر طول دارد ميريزد و از انجا به يك شيب تند پس از گذشتن از لونديل و كوته كومه به درياي خزر ميريزد.

براي رسيدن به اين آبشار حدود 4 ساعت جنگل نوردي  پيش روي شماست از مسير زيباي جنگلي و تپه ها ميگذريد تا به آبشار برسيد. بي شك دل انگيزترين صداي طبيعت صداي فرود آب است اگر به گيلان يا آستارا سفر كرديد يا حتي در بين مسير سفر به سرعين گذرتان به آستارا افتاد حتما از آبشار لاتون ديدن نماييد.

تالاب استيل:

اين تالاب در 17 كيلومتري شهر آستارا و در جاده رشت به آستارا قراردارد. نكته ي جالب توجه براي گردشگران تالاب استيل منظره ي منحصر به فرد آن با نمايي از كوه و جنگل است. آب اين تالاب شيرين است و ماهي كپور و اردك ماهي در اين زيستگاه به وفور يافت مي شوند به طوري كه اين تالاب فضاي خوبي براي ماهي گيري به وجود آورده است.


در اين تالاب درختان توسكا به صورت معلق در آب هستند كه منظره ي عجيبي را خلق كرده اند. ريشه ي اين درختان در آب است نه خاك و به همين دليل اين درختان مدام در حال جابجايي هستند كه به زيبايي درياچه ميافزايد و به تالاب درختان شناور نيز شهرت دارد.

 ساحل صدف:

اين ساحل نيز در مجاورت منطقه حفتظت شده لندويل است و تا مركز شهر آستارا يك ربع فاصله دارد و بدليل پوشانده شدن سطح ساحل از صدف هاي بسيار به اين نام شهرت يافته و زيبايي خاصي دارد.

يادآور مي شويم آستارا در مسير سفر به سرعين است چنانچه در تورهاي سرعين آژانس مهرانديشان شركت كنيد از بازارچه مرزي آستارا ديدن خواهيد كرد اما اگر انفرادي به آستارا سفر ميكنيد اميدواريم اين اطلاعات كمك شاياني به شما در شناساندن جاذبه هاي ايران عزيزمان كرده باشد.

 

تورهاي ايرانگردي آژانس مهرانديشان:
تور سرعين اردبيل آستارا

تور لرستان
تور ماسال

تور جنگل ابر
تور يك روزه
تور چند روزه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۶:۳۲ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

تور يك روزه
در ميان آغوش سبز درختان جنگل لفور و تيركن هفت ديار آبي زلال نهفته است.
آبشارهاي تيركن يا همان هفت آبشار در استان مازندران شهرستان سوادكوه روستاي تيركن قراردارد. بهترين فصل سفر به آن بهار و پاييز است در بهار هوا خنك و معتدل است و به دليل بارندگي آبشار پر آبند و در پاييز درختان با رنگ آميزي زيباشان روحتان را تازه ميكنند.

براي رسيدن به هفتمين آبشار كه بلندترين آن هاست و ارتفاع آن به 9 متر مي رسد، بايد يك جنگل نوردي سبك را درميان سبزي درختان صنوبر و افرا تجربه كنيد.از شش آبشار كوچك و بزرگ بگذريد تا به بلندترين آن برسيد.

در پايين آبشار حوضچه اي ايجاد شده كه صداي فرورد آب در آن لذتي دارد كه ميتوانيد ساعت ها به آن گوش بسپاريد. همچنين ميتوانيد از ارتفاع آبشار براي شنا در اين حوضچه شيرجه بزنيد.

تور هفت آبشار از جذاب ترين نوع تور يك روزه شمال است .اگر زيبايي فريبنده هفت آبشار و لفور دلتان را برده است، كوله ي يك روزه تان را جمع كنيد و در تور يك روزه هفت آبشار و لفور با آژانس مهرانديشان همسفر شويد.بي شك از تور هفت آبشار خاطره ي زلالي در ذهنتان مي ماند كه تا هميشه جاري خواهد ماند.

 

براي سفر به هفت آبشار دو راه به شما پيشنهاد مي شود:

مسير اول: حركت از جاده هراز به سمت آمل تا شيرگاه

مسير دوم: حركت از جاده فيروزكوه

كه ما مسير دوم را ببيشتر توصيه ميكنيم چون ترافيك كمتري داردو به تهران نزديك تر است. اين همان جاده ايست كه براي سفر هب جنگل اليمستان نيز از آن عبور ميكنيد.

اگر از تور هفت آبشار استفاده نميكنيد و به صورت انفرادي به اين منطقه سفر ميكنيد قطعا فرصت بيشتري براي گشت و گذار در طبيعت داريد. پس حتما سري هم به بابلسر بزنيد و از اين منطقه سرسبز ديدن نماييد. مشهد سر نام قديم بابلسر بوده است برخي معتقد بوده اند به دليل حضور سر امام زاده ابراهيم (ع) كه برادر امام رضا (ع) بوده اند اينجا را به اين نام صدا كنند. پل معلق بابلسر از جاذبه هاي ديدني بابلسر است كه اولين پل ماشين رو است. اين پل زيبايي خاصي به اين شهر بحشيده است و ديدنش خالي از لطف نيست.

پارك حيات وحش بابلسر يكي از غني ترين پارك هاي حيات وحش است كه در آن حيواناتي نظير شير گرگ خرس و گوش سياه و شتر نگه داري مي شود پيشنهاد ميكنيم در سفر به بابلسر حتما از آن ديدن نماييد.

بابلسر از شهرهاي ساحلي استان مازندران است و در اسكله و درياي آن ميتوانيد به قايقراني بپردازيد. قايقراني از تفريحات مورد علاقه گردشگراني كه به شمال ايران سفر ميكنند است.

در نزديكي هفت آبشار روستاي پلنگ دره قرار دارد كه دومين جاذبه گردشگري سواد كوه است.

آبشار 8 متري پلنگ دره با آب زلال از زيباترين مناظر طبيعي پلنگ دره است. چشمه هاي كم عمق با آبي زلال براي شنا و آب تني مخصوصا در فصل تابستان و جنگل زيباي پلنگ دره از جاذبه هاي گردشگري اين منطقه از شمال ايران است. تور پلنگ دره به صورت تور يك روزه برگزار مي شود. اين تور رو علاوه بر فصل تابستان در پاييز نيز ميتوانيد تجربه كنيد. نماي جنگل هاي پلنگ دره در فصل پاييز كه هزار رنگ مي شود ديدني ست. البته مهرماه براي سفر مناسب تر از ساير ماه هاست پرا كه هوا هنوز سرد نشده است و در آب نيز مي توانيد قدم بزنيد بدون اينكه سرما آزارتان دهد.

 

تورهاي يك روزه مشابه تور هفت آبشار از آژانس مهرانديشان:

تور درياچه ارواح 
تور مرداب هسل
تور تنگه واشي
تور رفتينگ
تور جنگل عسل
تور جنگل راش
تور ماسوله
تور نمك آبرود

و در مجموع تورهاي يك روزه ما را در صفحه اصلي سايت ميتوانيد ببينيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۰۱:۳۹ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

 

تور كوير مصر

راه رفتن روي تپه هاي شني

لذتي دارد كه ادمي را به سمت كوير ميكشاند:

با پاهاي برهنه رها و فارغ از همه دنيا روي تچه ماسه ها قدم برداريد. شن هاي نرم پاهايتان را نوازش ميكند. و به ارامي در آغوش خود ميكشاند. گرماي شن ها حتي در فصل سرد سال چون زمستان و پاييز نيز احساس مي شود و لذت قدم زدن روي ماسه ها را چند برابر مي كند. غلت بزنيد و آزادانه به هرسو حركت كنيد. آسمان كوير آنقدر پاك و پرستاره است كه گويا به زمين چسبيده است. تور كوير مصر از تهران شروع مي شود اما در شهرهاي قم و كاشان و اصفهان نيز گردشگران عزيز مي توانند به تور ملحق شوند. فصل سفر به كوير پاييز شروع مي شود و تا هفته ي دوم فروردين ادامه دارد. بعد از آن هوا رو به گرمي مي رود و مناسب سفر به كوير نيست.

 

تور دو روزه كوير مصر از آژانس مهرانديشان:

تاريخ تور : 2 به 4 اسفند 96

قيمت تور هر نفر: 190000 تومان

محل حركت ميدان آرژانتين مقابل بانك سامان
زمان حركت چهارشنبه  2 اسفند 96 ساعت 20:00
ساعت بازگشت جمعه  24:00 تهران
وسيله نقليه اتوبوس توريستي
منطقه مورد بازديد  استان اصفهان- خوروبيابانك- كويرمصر
درجه سختي  2
ناهار و شام 2 وعده ناهار – 1 وعده شام به عهده آژانس
آب و هوا جهت مشاهده آب و هوا كليك كنيد.

بــرنــامـــه سفـــــر:

 روز اول: صرف صبحانه - ساعت 08:00 تحويل اتاق - استراحت تا ساعت 12:00 - صرف ناهار - گشت روستا و قنات جندق - قلعه جندق - آبشار نمكي و دهكده نمكي- غروب درياچه نمك -  بازگشت به اقامتگاه حدود ساعت 20:00 صرف شام - شب نشيني دور آتش و سرو چاي زغالي
روز دوم: صرف صبحانه- تخليه اتاق ساعت 8:00 - حركت به سمت روستاي شگفت انگيز مصر - پياده روي روي رمل هاي شني - شتر سواري  در دل كوير  با تخفيف- 50 درصد تخفيف سافاري و موتور سواري اي تي وي - غلت زدن روي تپه ماسه ها- ساعت 13:00 صرف ناهار - ساعت 14:00 بازگشت به سمت تهران - ساعت 24:00 تهران

 اقامت:

اقامتگاه بومگردي سنتي به صورت گروهي

پذيرايي :

روز صبحانه ناهار شام
اول در اقامتگاه توسط آژانس در اقامتگاه توسط آژانس در اقامتگاه توسط آژانس
دوم در اقامتگاه توسط آژانس در اقامتگاه توسط آژانس در رستوران توسط گردشگر

سهم آژانس:2 صبحانه - 2ناهار - 1شام
سهم گردشگر: 1 شام بين راه
ساير خدمات  :

بيمه كامل - پذيرايي چاي زغالي و سيب زميني -وسيله نقليه توريستي درجه A

لوازم  ضروري:

كفش راحت - وسايل شخصي- لباس مناسب فصل- يك جفت صندل يا دمپايي  - چند دست لباس اضافه- قمقمه- ليوان شخصي
لوازم پيشنهادي:

كرم ضد آفتاب - عينك آفتابي- دوربين عكاسي

نكات ضروري:

در تور كوير مصر وروديه ها به عهده گردشگر مي باشد.

لطفا قبل از خريد منشوراطلاعات و قوانين تور را به دقت مطالعه فرماييد.
امكان جابه جايي و حذف گشت ها بنا به صلاح ديد ليدر يا بروز شرايط خاص جوي وجود دارد.
اقامتگاه گارانتي و اتوبوس چارتر مي باشد و بلافاصله بعد از ثبت نام امكان استرداد تور و كنسلي وجود ندارد.

از ديگر تورهاي طبيعت گردي آژانس مهرانديشان 

باعث افتخار ماست كه آژانس مهرانديشان در راستاي توسعه ي گردشگري در ميهن عزيزمان اقدام به برگزاري تورهاي طبيعت گردي مي نمايد.همچنين داراي تنديس افتخار برترين برگزاركننده ي تورهاي داخلي از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري مي باشد.و همواره تلاش ما اجراي برترين تورها با بهترين امكانات و در پي آن كسب رضايت مشتريانمان بوده است. به اميد ديدار شما

تور كوير مصر    كوير مرنجاب    تور كوير كاراكال   تور آفرود   تور يزد    تور سرعين    تور ابيانه    تور رفتينگ    تور كاشان    تور ماسال   تور نمك آبرود    تور جنگل ابر   تور ماسوله   تور لرستان   تور اسالم به خلخال   تور دو روزه    تور شاد   تور ماسوله    تور قلعه رودخان 

تور ارزان كوير مصر

تور كوير دالاهو    تور كوير ايران   تور يك روزه كوير مصر    تور يك روزه كوير 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۵:۴۲ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]


استان لرستان از استان هاي غربي ايران است كه مركز آن شهر خرم آباد است.اين استان به دليل پر آب بودن و داشتن چشمه ها و آبشار هاي زياد و همچنين آب و هواي خوب براي گردشگران بسيار محبوب است.

جاذبه هاي لرستان :قلعه فلك الافلاك:

اين قلعه در مركز شهر خرم آباد واقع شده است. قدمت ساخت آن به زمان ساسانيان مي رسد و به دژ شاپور ساخت معروف بوده است اما احتمالا نام فلك الافلاك در دوران قاجار به ان اطلاق شده است. اين قلعه علاوه بر زيبايي علي الخصوص در شب روايتگر تاريخ كهن ماست. در اين قلعه موزه ي مردم شناسي لرستان نيز هست كه يادگار رنج ها و سختكوشي هاي مردمان لر اين سرزمين است. در تور لرستان مي توانيد از اين قلعه ديدن نماييد.


گرداب سنگي:
اين گرداب در غرب لرستان وجود دارد. از سنگ هاي 1*1 متر در نزديك چشمه اي ساخته شده تا آب چشمه در آن جمع شود سپس بقيه شهر با كانال انتقال ميدادند.
عمق اين كانال 18 متر است و هميشه پر آب است.بقاياي يك آسياب آبي در فاصله 12 كيلومتري اين گرداب واقع شده است كه منبع ان همين گرداب بوده است.
براي ديدن اين گرداب بايد به غرب خرم آباد و در حوالي ميدان تختي برويد.

آبشار بيشه:

اين آبشار در ميان جنگل هاي بلوط و رشته كوه هاي زاگرس قرار گرفته است.بلنداي اين آبشار 48 متر است كه پس از فرود 10 متر مسير را طي ميكند تا به رودخانه سزار برسد.براي رسيدن به اين آبشار از دل طبيعت بي همتاي لرستان عبور ميكنيد كه لذت اين جاذبه را برايتان بيشتر مي كند. در سفر به لرستان حتما از آّبشار بيشه ديدن نماييد.

آبشار گيريت:

اين آبشار در شمال شرقي خرم آباد قرار دارد. از آنجا كه منشا اين آبشار از هفت چشمه سرچشمه سرچشمه ميگيرد آن را آبشار هفت چشمه نيز مي نامند. همچنين مردم روستاي هفت چشمه آب مورد نياز خود را از همين آبشار ميگيرند. اين آبشار در فضايي آكنده از درختان بلوط و زالزالك قرار گرفته است كه روحتان را تازه ميكند.


بام لرستان:

اگر جاذبه هاي طبيعي و زيباي لرستان برايتان فرصتي باقي گذاشت شب سري هم به بام لرستان بزنيد. اينجاشهر به تمامه زير پاهايتان است.بام لرستان در شرق خرم آباد قرار دارد.

پل شاپوري:
لرستان را پايتخت پل هاي ايران نيز ميگويند چون در ان بيش از 100 پل تاريخي بنا شده است. اما اهميت پل شاپوري در آنست كه اين پل تنها پل سنگي دنياست و اگرچه امروز ترك برداشته است اما در گذشته محل اتصال لرستان به خوزستان بوده است.

 

تور لرستان

درياچه كيو:
اين درياچه مصنوعي در مركز شهر خرم آباد قراردارد و نكته ي جال توجه انست كه چشمه هاي اطراف اين درياچه را پر آب ميكنند. كيو در زبان لري به معني كبود است و شايد زلالي آب اين درياچه و عمق آن سبب اين نامگذاري بوده است.در تور لرستان از اين نگين كبود ديدن مي نماييد.

لرستان براي تعطيلات سفر بسيار مناسبي مي تواند باشد علي الخصوص در فصل بهار و تابستان از هرجاي اين شهر گذر كنيد سرسبزي آن چشمهايتان را ميربايد و صداي دلنشين آبشارها گوشنواز است.
آژانس مهرانديشان هر سال در فصل بهار و تابستان تور لرستان را به اجرا ميگذارد كه بسيار مورد استقبال گردشگران قرار ميگيرد.شما نيز براي بازديد از جاذبه هاي لرستان بهتر است در تور لرستان شركت كنيد تا با برنامه ريزي در زمان كم از تمامي ديدني هاي ان ديدن كرده و سفري خاطره انگيز در خاطران ثبت شود.اگر براي سفر به لرستان آماده ايد با ما همراه شويد...

 

تورهاي گردشگري مشابه تور لرستان از آژانس مهرانديشان:
تور سرعين شهر چشمه هاي آبرگم
تور نمك آبرود سرزمين سبز
تور ماسال بهشت گمشده گيلان
تور جنگل ابر سوار بر ابرها
تور رفتينگ قايقراني بر موجهاي سفيد
تور كاشان دو روزه قدم زدن در كوچه باغ تاريخ ايران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۰۳:۴۵ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

تور سه روزه نمك آبرود و مرداب هسل

مردابي در نزديكي روستاي طلاجو از توابع شهرستان چالوس در دل جنگل هاي انبوه مشعل وجود دارد كه آن را مرداب هسل مي نامند. براي بازديد از اين مرداب زيبا هم ميتوانيد در تور يك روزه مرداب هسل شركت كنيد هم در تور نمك آبرود 2 روزه شركت كنيد و در يكي از گشت هاي آن از اين منطقه زيبا ديدن نماييد.اما بهتر است قبل از سفر با اين منطقه بيشتر آشنا شويد.

چرا مرداب هسل؟

وجه تسميه ي انتخاب اين نام اينست كه در زبان مازني در اصطلاح به آب راكد هسل ميگفتند از اين رو اينجا به مرداب هسل معروف گشته است.

اين جاذبه ي رنگارنگ در هر فصل رنگ تازه اي به خود ميگيرد.در فصل بهار و تابستان جلبك هاي ان سبز رنگ است به رنگ زمرد ناب و با اتمام تابستان و شروع پاييز و زمستان به رنگ عقيق قرمز در مي آيد...

صداي آواز پرندگان از دل جنگل به گوش مي رسد و روحتان را پرواز ميدهد. اينجا ميتواند سوژه ناب عكاسي يا نقاشي تان باشد.

راه رسيدن به مرداب هسل از كجاست؟

براي رسيدن به مرداب هسل بايد از جنگل مشعل عبور كنيد. براي سفر گروهي نياز به مجوز جنگلباني داريد. ولي سفر گروهي به اين منطقه بسيار لذت بخش است. ميتوانيد گوشه اي زيرانداز پهن كنيد و از تماشاي منظره ي زيباي مرداب و طعم آش ذغالي و عطر چاي آتشي لذت ببريد. ميتوانيد بر تاب معلق در ميان درختان سوار شويد و آزادانه در هوا تاب بخوريد و مرداب را نظاره كنيد.

آژانس مهرانديشان كه سابقه اي درخشان در برگزاري تورهاي ايرانگردي دارد تور مرداب هسل را در فصل هاي معتدل سال به صورت تور يك روزه و دو روزه كه با تور نمك آبرود تركيب ميشود برگزار ميكند. زيبايي هاي شمال ايران در اين منظقه خلاصه نمي شود اگر مي خواهيد از روز تعطيل خود كاملا بهره ببريد بهتر است از تورهاي چند روزه شمال استفاده كنيد تا از جاذبه هاي گردشگري بيشتري بازديد به عمل آوريد هرچند هر يك از اين مكان هاي ديدني به تنهايي نيز زيباست و روح آدميزاد را تازه ميكند.

اگر اين درياچه توانسته نياز روحي شما به طبيعت را برطرف كند و از ديدن ان لذت برده ايد در نزديكي نوشهر نيز درياچه اي به نام ارواح قرار دارد كه بخاطر نام وهم انگيزش اخيرا بسيار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است از اين درياچه نيز ميتوانيد ديدن كنيد.يا در مطالب ديگر سايت با آن بيشتر آشنا شويد.

 

ديگر تورهاي آژانس مهرانديشان كه در شمال ايران برگزار ميگردد:
تور نمك آبرود 

تور ساحل و جنگل گيسوم 

  تور ماسال

تور درياچه ارواح 

تور سرعين

 تور ماسوله 

تور اسالم به خلخال

تور سرعين اردبيل آستارا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۰۰:۱۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 13
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 5136
چت باکس
امکانات وب

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم