تورهاي طبيعت گردي
تورهاي شاد طبيعت گردي آژانس مهرانديشان


دره گلستان:

يا همان دره ي آلوارس از دره هاي شرقي رشته كوه سبلان است.اين دره از شمال غرب به جنوب شرق كشيده شده است.درياچه هاي يخچالي زيادي در اين دره وجود دارد كه نشان از فعاليت گسترده يخچالي پس از يخبندان است و سبب سرسبزي و روييدن سبزه زار در اين دره گشته است.

به دليل وجود آبگيرها اين دره را قزل گل لر يا آبگيرهاي طلايي نيز ميخوانند.

در سفر به سرعين مي توانيد از اين منطقه ديدن فرماييد .در دره گلستان يك چشمه آبگرم معدني ست كه فاقد استخر مي باشد.همچنين پيست اسكي آلوارس در زمستان ها مقصد گردشگران براي تفريحات اسكي و زمستانيست. اگر در سفر به سرعين حتي در فصل تابستان به اين منطقه ي كوهستاني سفر كرديد حتما تجهيزات مه و برف را همراه داشته باشيد.

دره گلستان و پيست اسكي آلوارس تنها يكي از جاذبه هاي ديدني سرعين است. سرعين جاذبه هاي ديدني بسياري دارد  البته بيشتر شهرت آن به آبگرم هاي معدني سرعين است كه خاصيت درماني هر كدام متفاوت از ديگري ست و براي بيماري هاي پوستي ، استهواني ، روماتيسم و بيماري هاي عفوني و طيف گسترده اي از بيماري ها قابل استفاد ه است.

تور سرعين هر سال در فصل تابستان امار بيشترين سفر بين مقاصد گردشگري را از آن خود ميكند. تور سرعين در فصل تابستان برگزار ميشود تا گردشگران از آب و هواي گرم بيشتر نقاط ايران به اين شهر خوش آب و هوا سفر كنند.اگرچه سفر در بهار نيز حال و هواي خاص خودش را دارد. اگرچه سرعين در فصل بهار سردتر است اما شكوفه هاي گل و سرسبزي فوق العاده ي آن چشمگير است.

آژانس مهرانديشان تور سرعين اردبيل آستارا را به صورت تركيبي اجرا مي نمايد و از تمام جاذبه هاي اين سه شهر متوالي بازديد به عمل مي آيد. در سرعين از آبگرم سرعين ، كنسرت ها ي شبانه ، مراكز خريد ، درياچه شورابيل ، بقعه شيخ صفي الدين اردبيل ، ويلادره و جنگل فندقلو بازديد مي شود و در آستارا از بازارچه مرزي آستارا كه از زيباترين و بهترين بازارچه هاي مرزي ايران است ديدن ميكنيد و در راه سفر به سرعين كه از جاده گيلان ميگذريد از ساحل و جنگل گيسوم نيز ديدن مي نماييد.

تور سرعين به صورت تور سه و نيم روزه اجرا ميشود. در تور سرعين دو شب اقامت شما در هتل هاي مركز شهر تدارك ديده مي شود. هتل دربار و هتل رضوان سرعين از هتل هاي طرف قرارداد آژانس مهرانديشان مي باشند كه از پر طرف دار ترين هتل هاي سرعين هستند و رضايت مشتريان را جلب نموده اند.در تور سرعين اردبيل آستارا بهترين رستوران سرعين به نام رستوران فرزاد با طعم لذيذ كباب ها و دوغ محلي اش توسط آژانس مهرانديشان براي يك سفر با كيفيت به سرعين رزرو مي شود.

تلاش تيم طبيعت گردي آژانس مهرانديشان برگزاري هرچه بهتر تورهاي ايرانگردي و بالابردن سطح كيفيت خدمات محلي ست.

براي شركت در تور سرعين  آژانس مهرانديشان به دو صورت ميتوانيد اقدام نماييد يا تور هوايي سرعين كه به صورت انفرادي برگزار مي شود، يا تور گروهي سرعين كه بيشتر اين نوع تور تحت عنوان تور طبيعت گردي اطلاق مي شود.

براي اطلاع از قيمت تور سرعين و رزرو تور سرعين مي توانيد از طريق لينك زير اقدام نماييد:

تورهاي تابستانه مشابه تور سرعين اردبيل آستارا از آژانس مهرانديشان:

تور لرستان

تور ماسال

تور جنگل ابر

تور نمك آبرود

تور شمال

تور گلستان

تور رفتينگ

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۲:۳۸:۵۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

يكي از گشت هاي تور سرعين مربوط به آستارا مي شود. آستارا در بين راه سفر به سرعين است. كه منطقه اي سرسبز در استان گيلان است، مرز بين گيلان و جمهوري آذربايجان است ازين نظر يكي از شهرهاي مهم كشور محسوب مي شود. بازارچه ي مرزي آن يكي از مراكز مهم خريد مردم است كه در سفر هم به عنوان يك جاذبه گردشگري محسوب مي شود.طبيعيست آستارا از انجا كه در استان گيلان واقع شده است با توجه به ميزان زياد بارش هاي ساليانه از آب و هوايي مرطوب برخوردار است و از آنجا كه در امتداد كوهاي سبلان قرار گرفته است و خود نيز شامل رشته كوه ها و دشت هاي زياديست خنكي مطلوبي دارد و هواي ان شرجي و آزاردهنده نيست.
معرفي جاذبه هاي ديدني آستارا

آبشار لاتون:
اين آبشار در شهرستان آستارا با 105 متر ارتفاع بلندترين آبشار ايران است.اين آبشار از مرتفع ترين كوه منطقه آستارا يعني اسپيناس سرچشمه ميگيرد.اين كوه 2105 متر ارتفاع دارد و پس آب آبشار پس از سرريز شدن به 3 حوض بزرگ و 3 آبشار به ارتفاع 10 متر ميريزد و پس از عبور از آن به رودخانه لونديل كه هفده كيلومتر طول دارد ميريزد و از انجا به يك شيب تند پس از گذشتن از لونديل و كوته كومه به درياي خزر ميريزد.

براي رسيدن به اين آبشار حدود 4 ساعت جنگل نوردي  پيش روي شماست از مسير زيباي جنگلي و تپه ها ميگذريد تا به آبشار برسيد. بي شك دل انگيزترين صداي طبيعت صداي فرود آب است اگر به گيلان يا آستارا سفر كرديد يا حتي در بين مسير سفر به سرعين گذرتان به آستارا افتاد حتما از آبشار لاتون ديدن نماييد.

تالاب استيل:

اين تالاب در 17 كيلومتري شهر آستارا و در جاده رشت به آستارا قراردارد. نكته ي جالب توجه براي گردشگران تالاب استيل منظره ي منحصر به فرد آن با نمايي از كوه و جنگل است. آب اين تالاب شيرين است و ماهي كپور و اردك ماهي در اين زيستگاه به وفور يافت مي شوند به طوري كه اين تالاب فضاي خوبي براي ماهي گيري به وجود آورده است.


در اين تالاب درختان توسكا به صورت معلق در آب هستند كه منظره ي عجيبي را خلق كرده اند. ريشه ي اين درختان در آب است نه خاك و به همين دليل اين درختان مدام در حال جابجايي هستند كه به زيبايي درياچه ميافزايد و به تالاب درختان شناور نيز شهرت دارد.

 ساحل صدف:

اين ساحل نيز در مجاورت منطقه حفتظت شده لندويل است و تا مركز شهر آستارا يك ربع فاصله دارد و بدليل پوشانده شدن سطح ساحل از صدف هاي بسيار به اين نام شهرت يافته و زيبايي خاصي دارد.

يادآور مي شويم آستارا در مسير سفر به سرعين است چنانچه در تورهاي سرعين آژانس مهرانديشان شركت كنيد از بازارچه مرزي آستارا ديدن خواهيد كرد اما اگر انفرادي به آستارا سفر ميكنيد اميدواريم اين اطلاعات كمك شاياني به شما در شناساندن جاذبه هاي ايران عزيزمان كرده باشد.

 

تورهاي ايرانگردي آژانس مهرانديشان:
تور سرعين اردبيل آستارا

تور لرستان
تور ماسال

تور جنگل ابر
تور يك روزه
تور چند روزه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۱۶:۳۲ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

آژانس مهرانديشان مجري تورهاي طبيعت گردي داخلي و خارجي براي نوروز 97 برنامه هاي ويژه اي داد.هميشه سعي مان بر اين بوده كه حتي در شلوغ ترين فصول سفر بهترين نرخ ها را براي گردشگران ارائه دهد.

هميشه توصيه ما اين بوده كه اول ايران را بگرديد بعد جهان را. ايران ما تورهاي گردشگري بسيار زيادي دارد كه چشم از زيبايي هاي آن سير نمي شود.

تور شمال هميشه طرفداران زيادي دارد علي الخصوص تور نمك آبرود چرا كه گشت هاي متنوعي دارد دريا و ساحل زيبايش سرسبزي جنگل تله كابين نمك آبرود با آن مناظر تماشايي در تور دو روزه نمك آبرود ساحل و جنگل سيسنگان را داريم در بخش تور چند روزه شمال ، تور سه روزه نمك آبرود رامسر را داريم.

در تور نمك آبرود نوروز 97 در انتظار حضور گرمتان هستيم.

تور گلستان نوروز 97 از تورهاي دو روزه و سه روزه ايست كه  در ايام نوروز 97 برگزار مي شود.

تور كوير مصر نوروز 97 كه آخرين ايامي ست كه ميتوانيد به آن سفر كنيد تا هفته دوم بهار 97 برگزار ميشود.و تقريبا در ايام نوروز 97 تور كوير هر روز اجرا ميشود.

تور گيلانگردي نوروز97 در روزهاي تعطيلي نوروز 97 برگزار مي شود و غالبا اقامت آن در كلبه هاي جنگلي است و از اين حيث جذابيت زيادي براي طبيعت گردان دارد.

تور كوير كاراكال نوروز 97 نوع ديگري از تور ايرانگردي ست از آنجا كه اقامت اين تور در هتل 4 ستاره است اين تور به افرادي كه به دنبال شرايط خوب اقامتگاهي هستند توصيه مي شود.

تور يزد نوروز 97 از تورهاي كم تكراريست كه در ايام جشن سده و نوروز 97 برگزار مي شود.پيشنهاد ميكنيم اين تور را از دست ندهيد چون مدت زيادي طول ميكشد تا مجددا تكرار شود.

تور لرستان نوروز 97 به دليل آبشار هاي بي بديل لرستان آبشار بيشه و جاذبه هاي توريستي ديگر يكي از تورهاي مورد علاقه گردشكران است و همه سال در فصل بهارمتقاضيان زيادي براي رزرو اين تور به آژانس مهرانديشان مراجعه مي كنند.

در اواخر نوروز 97 تور رفتينگ با قدرت هر چه تمام تر نسبت به سالهاي گذشته اجرا مي شود كه امسال آپشن هاي جديدي به تور رفتينگافزوده ايم كه جذابيت آن را دو چندان كرده است.

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۳۲:۴۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

زيبايي چشم نواز گردنه ي حيران

شنا در چشمه هاي آب گرم

غار طبيعي ويلا دره

در تور سه و نيم روزه سرعين اردبيل آستارا از مهرانديشان

تاريخ : 3 به 6 مرداد 96

قيمت تور هر نفر: 385000 تومان

02133200595

09381341197

جهت ارجاع مستقيم به سايت ما اينجـــا كليك كنيد.

 

جهت عضويت در كانال تلگرام اينجــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۲:۳۱ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

آخر هفته دل به طبيعت سرعين اردبيل آستارا بسپاريد.

تور سرعين همراه با آژانس مهر انديشان

تاريخ تور : 17 به 20 مرداد 96

قيمت تور هر نفر: 385000 تومان

 

02133200595

09381341197

جهت ارجاع مستقيم به سايت ما اينجـــا كليك كنيد.

 

جهت عضويت در كانال تلگرام اينجــا كليك كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ دى ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۲:۳۰ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 53
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 5176
چت باکس
امکانات وب