تورهاي طبيعت گردي
تورهاي شاد طبيعت گردي آژانس مهرانديشان


رامسر نگين مازندران است.نگين شمال ايران...
جاذبه هاي طبيعي رامسر زيبا و كم نظير است از اين رو چون لولوء در شمال ايران ميدرخشد.رامسر با قرارگيري در حاشيه ي جنگلي شمال و درياي خزر از آب و هواي مطبوع و چشم اندازي بكر برخوردار است.در ادامه به مهم ترين جاذبه هاي توريستي رامسر اشاره ميكنيم:

در سفر به رامسر از كجا ديدن كنيم؟

 

جنگل هاي دالخاني:

اگر 30 كيلومتر از رامسر عبور كنيد به دالان بهشت مي رسيد. اينجا جنگلهاي دالخاني هست. در مسير جاده ييلاق جنت رودبار قرار گرفته است. پوشش گياهي متراكم ، درختان در هم تنيده و بلند ، حيوانات آزاد و رها در طبيعت از ويژگي هاي بارز اين جنگل است. جنگل هاي دالخاني از زيبايي هاي شمال ايران است.اگر در فصل تابستان به اينجا سفر كنيد امكان كمپينگ نيزز برايتان مهياست.

 تله كابين رامسر:
اگر تجربه ي دلنشين تله كابين سواري رامسر را داشته باشيد بي شك نمايي از اين بهشت را نظاره كرده ايد.اين خط انتقالي يكي از زيباترين خطوط انتقالي دنيا به شمار ميرود. بر فراز تله كابين رامسر از يك سو نماي زيبايي از درياي خزر رخ مي نمايد از يك سو جنگل هاي سرسبز و از يك سو شهر رامسر.از آنجا كه لذت تله كابين سواري زياد است در

فرصتي براي استفاده از تله كابين رامسر به گردشگران داده ميشود.


روستاي جواهر ده:

روستاي جواهر ده از توابع دهستان سخت از شهرستان رامسر است.در گذشته مردم رامسر براي رهايي از گرماي رامسر به منطقه ييلاقي جواهر ده تغيير مكان ميداده اند و در زمستان مجددا به رامسر بازميگشته اند.
در مسير رسيدن به جواهرده ، پيچ و خم جاده ي جنگلي آن هوش از سرتان ميبرد.چشمه ها و آبشارها از زيبايي هاي مسير رسيدن به اين روستاست.

يكي از چشمه هاي پربازديد جواهر ده در انتهاي روستا و در كنار تخت سنگي واقع شده است ميتوانيد در تور شمال از اين چشمه ديدن كنيد و از گواراي آب آن نوش جان نماييد.

بوستان جنگلي صفارود:

اين پارك جنگلي از جمله پارك هاي جنگلي طبيعي ست كه بدون دخالت انسان شكل گرفته است.در كيلومتر 9 جاده جواهر ده منطقه ايست در دره و مجاورت رود صفا رود كه بازديد از آن در سفر به شمال خالي از لطف نيست.

تور رامسر و تور نمك آبرود به صورت تركيبي در تمام طول سال توسط آژانس مهرانديشان برگزار مي شود. در تور نمك آبرود 3 روزه گشت رامسر در برنامه ي روز دوم برگزار مي شود.

تورهاي شمال بيشتر به صورت تورهاي خانوادگي برگزار مي شود ولي هدف آن ايجاد محيطي شاد در هواي دلچسب شمال است.پس هنگام شركت در تور نمك آبرود لبخند را فراموش نكنيد.

تورهاي ايرانگردي مشابه تور رامسر از آژانس مهرانديشان:

تور نمك آبرود
تور سرعين اردبيل آستارا
تور ماسال
تور جنگل ابر
تور ماسوله
تور فيلبند
تورلرستان
تور قلعه رودخان
تورگلستان
تور شيراز
تور كوير مصر
تور كوير كاراكال
تور كوير مرنجاب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع: تور ساحل و جنگل گيسوم
[ ۲۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۸:۵۳ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

تور يك روزه
در ميان آغوش سبز درختان جنگل لفور و تيركن هفت ديار آبي زلال نهفته است.
آبشارهاي تيركن يا همان هفت آبشار در استان مازندران شهرستان سوادكوه روستاي تيركن قراردارد. بهترين فصل سفر به آن بهار و پاييز است در بهار هوا خنك و معتدل است و به دليل بارندگي آبشار پر آبند و در پاييز درختان با رنگ آميزي زيباشان روحتان را تازه ميكنند.

براي رسيدن به هفتمين آبشار كه بلندترين آن هاست و ارتفاع آن به 9 متر مي رسد، بايد يك جنگل نوردي سبك را درميان سبزي درختان صنوبر و افرا تجربه كنيد.از شش آبشار كوچك و بزرگ بگذريد تا به بلندترين آن برسيد.

در پايين آبشار حوضچه اي ايجاد شده كه صداي فرورد آب در آن لذتي دارد كه ميتوانيد ساعت ها به آن گوش بسپاريد. همچنين ميتوانيد از ارتفاع آبشار براي شنا در اين حوضچه شيرجه بزنيد.

تور هفت آبشار از جذاب ترين نوع تور يك روزه شمال است .اگر زيبايي فريبنده هفت آبشار و لفور دلتان را برده است، كوله ي يك روزه تان را جمع كنيد و در تور يك روزه هفت آبشار و لفور با آژانس مهرانديشان همسفر شويد.بي شك از تور هفت آبشار خاطره ي زلالي در ذهنتان مي ماند كه تا هميشه جاري خواهد ماند.

 

براي سفر به هفت آبشار دو راه به شما پيشنهاد مي شود:

مسير اول: حركت از جاده هراز به سمت آمل تا شيرگاه

مسير دوم: حركت از جاده فيروزكوه

كه ما مسير دوم را ببيشتر توصيه ميكنيم چون ترافيك كمتري داردو به تهران نزديك تر است. اين همان جاده ايست كه براي سفر هب جنگل اليمستان نيز از آن عبور ميكنيد.

اگر از تور هفت آبشار استفاده نميكنيد و به صورت انفرادي به اين منطقه سفر ميكنيد قطعا فرصت بيشتري براي گشت و گذار در طبيعت داريد. پس حتما سري هم به بابلسر بزنيد و از اين منطقه سرسبز ديدن نماييد. مشهد سر نام قديم بابلسر بوده است برخي معتقد بوده اند به دليل حضور سر امام زاده ابراهيم (ع) كه برادر امام رضا (ع) بوده اند اينجا را به اين نام صدا كنند. پل معلق بابلسر از جاذبه هاي ديدني بابلسر است كه اولين پل ماشين رو است. اين پل زيبايي خاصي به اين شهر بحشيده است و ديدنش خالي از لطف نيست.

پارك حيات وحش بابلسر يكي از غني ترين پارك هاي حيات وحش است كه در آن حيواناتي نظير شير گرگ خرس و گوش سياه و شتر نگه داري مي شود پيشنهاد ميكنيم در سفر به بابلسر حتما از آن ديدن نماييد.

بابلسر از شهرهاي ساحلي استان مازندران است و در اسكله و درياي آن ميتوانيد به قايقراني بپردازيد. قايقراني از تفريحات مورد علاقه گردشگراني كه به شمال ايران سفر ميكنند است.

در نزديكي هفت آبشار روستاي پلنگ دره قرار دارد كه دومين جاذبه گردشگري سواد كوه است.

آبشار 8 متري پلنگ دره با آب زلال از زيباترين مناظر طبيعي پلنگ دره است. چشمه هاي كم عمق با آبي زلال براي شنا و آب تني مخصوصا در فصل تابستان و جنگل زيباي پلنگ دره از جاذبه هاي گردشگري اين منطقه از شمال ايران است. تور پلنگ دره به صورت تور يك روزه برگزار مي شود. اين تور رو علاوه بر فصل تابستان در پاييز نيز ميتوانيد تجربه كنيد. نماي جنگل هاي پلنگ دره در فصل پاييز كه هزار رنگ مي شود ديدني ست. البته مهرماه براي سفر مناسب تر از ساير ماه هاست پرا كه هوا هنوز سرد نشده است و در آب نيز مي توانيد قدم بزنيد بدون اينكه سرما آزارتان دهد.

 

تورهاي يك روزه مشابه تور هفت آبشار از آژانس مهرانديشان:

تور درياچه ارواح 
تور مرداب هسل
تور تنگه واشي
تور رفتينگ
تور جنگل عسل
تور جنگل راش
تور ماسوله
تور نمك آبرود

و در مجموع تورهاي يك روزه ما را در صفحه اصلي سايت ميتوانيد ببينيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۰۱:۳۹ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

ايران را سراسر درياها و جنگل هاي زيباي بسياريست چيزي كه گيسوم را حال و هواي خاصي ميبخشد اين است كه بر خلاف ساير درياها و جنگل ها كه با فاصله ي زياد از هم قرار دارند اينجا ساحل دريا و جنگل با فاصله ي بسيار نزديك به هم قرار گرفته اند.

گيسوم در استان گيلان و مابين رضوان شهر و اسالم قراردارد.الحق كه يكي از زيباترين جاده هاي جنگلي ست. درختان بلند و سربه فلك كشيده ، پوشش گياهي فشرده ، باعث مي شود تا نور خورشيد به صورت سوزني از لابه لاي درختان به زمين دست درازي كند.صداي دل انگيز پرندگان،هواي خنك و مرطوب، سرسبزي بي نهايت آنچنان منظره ي زيبايي را خلق مي كند كه آرزو ميكنيد اين جاده تا ابد ادامه پيدا كند.

پس از گذر از جنگل گيسوم به ساحل ان ميرسيد. در ساحل دريا امكانات پلاژ و رستوران و... وجود دارد كه زمينه ي استراحت گردشگران را فراهم مي سازد.در ساحل دكه هاي ماهي فروشي هست كه با قزل آلاي كباب شده از گردشگران پذيرايي ميكنند.

تور ساحل و جنگل گيسوم را در قالب تورهاي يك روزه و دو روزه مي توانيد با آژانس مهرانديشان تجربه كنيد.

ديگر تورهاي آژانس مهرانديشان:
تور كوير مصر   تور نمك آبرود  تور ساحل و جنگل گيسوم   تور يزد   تور ماسال   تور ابيانه    تور كاشان   تور كوير مرنجاب   تور درياچه ارواح   تور مرداب هسل   تور كوير كاراكال   تور آفرود   تور رفتينگ    تور جنگل ابر  تور سرعين   تور ماسوله    تور لرستان    تور اسالم به خلخال   تور جنگل راش   تور تنگه واشي   تور يك روزه   تور دو روزه   تور شاد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ تير ۱۳۹۷ ] [ ۰۶:۵۱:۲۴ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

دريا كنار و پرسه هاي عاشقانه

تور يك روزه ساحل و جنگل گيسوم از آژانس مهرانديشان

تاريخ تور: 14 مهر 96

قيمت تور هر نفر: 80000 تومان

02133200595
09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۰۱:۱۶:۲۱ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

[caption id="attachment_1263" align="alignnone" width="300"]تور ساحل و جنگل گيسوم تور ساحل و جنگل گيسوم    تور شمال ارزان[/caption]

تور يك روزه    تور شاد داخلي   تور يك روزه ارزان   تور شاد

زيبايي گيسوم در پاييز تماشاييست...

تور يك روزه ساحل و جنگل گيسوم از آژانس مهرانديشان

تاريخ تور: 3 آذر 96

قيمت تور هر نفر (صبحانه): 65000 تومان

قيمت تور هر نفر (صبحانه -نااهار و عصرانه): 80000 تومان

02133200595
09381341197

اطلاعات بيشتر در ادامه مطلب:


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۱۷:۲۱ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]

تا به حال جنگل را در آغوش دريا ديده اي؟؟؟

همسفر ما باشيد در تور يك روزه ساحل و جنگل گيسوم از آژانس مهرانديشان

تاريخ تور: 13 مرداد 96

قيمت تور هر نفر: 80000 تومان

02133200595

09381341197

جهت ارجاع مستقيم به سايت ما اينجـــا كليك كنيد.

 

جهت عضويت در كانال تلگرام اينجــا كليك كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۱:۲۷ ] [ آژانس مهرانديشان ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 3
دیروز : 6
افراد آنلاین : 1
همه : 5126
چت باکس
امکانات وب